Idealne wspomnienia

 

Ślub to dzień, który rozpoczyna nowy rozdział życia dwóch osób. Ścieżki, którymi podąża dwoje ludzi łączą się. Wszyscy najbliżsi znajomi i rodzina są z parą młodą, by ją wspierać i życzyć jak najmniej wybojów oraz zakrętów. To moment, który pozostaje w pamięci na zawsze. Jednak z czasem ze wspomnień uciekają szczegóły, istotne elementy, o których stopniowo zapominamy.

 

Sposobem na uchwycenie tych wspaniałych chwil jest fotografia, dobra fotografia.


Zdjęcia ślubne na wysokim poziomie pokazują nie tylko to, co widać z zewnątrz, czyli: stroje, kwiaty, osoby, ale zwracają uwagę na szczegóły, których nie zauważa się na pierwszy rzut oka. Idealne ujęcia to nie pozowane sylwetki, sztuczne uśmiechy. Najpiękniejszym, co można odzwierciedlić na zdjęciach są emocje, uśmiechy, błysk w oku, czy łzy wzruszenia. Dobry fotograf potrafi uchwycić ten idealny moment, ulotną chwilę, która powinna pozostać zapamiętana. Wykorzystuje odpowiednie światło, nastroje. Na samej ceremonii, czy weselu jest także wiele zabawnych momentów, które są równie ważne, co te romantyczne i klimatyczne. Warto więc wybrać specjalistę, który wie, co robi. Nie stosuje standardowych ujęć, a podchodzi indywidualnie do każdego wydarzenia, kocha to co robi. Przy wyborze odpowiedniej osoby pomogą opinie, ale także zdjęcia z innych wydarzeń, które fotografowie często publikują na swoich stronach internetowych, czy profilach na facebooku.

 

Coraz bardziej popularne są również fotobudki, czy aparaty jednorazowego użytku dostępne dla gości. Warto pomyśleć również o filmie z tego wydarzenia, który uchwyci najważniejsze słowa, pierwszy taniec. Dobrym pomysłem jest stworzenie kolarzu ze zdjęć, czy zainwestowanie w profesjonalny album ślubny. Wiele osób robi je samodzielnie, ale często sami fotografowie oferują stworzenie takiego albumu. Najlepszym formatem to fotoalbum 30x30 w którym idelanie komponują się zarówno zdjecia pionowe jak i poziome. Fotoalbum 30x30 kosztuje trochę więcej ale warto wybrać właśnie ten format.