Hurtownia fotograficzna Tetenal

Strona internetowa www.tetenal.com.pl na której znaleźć można profesjonalny asortyment związany z fotografią oraz drukiem. Fotograficzny sklep oferuje szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnej cenie.


Dzięki współpracy ze znanymi cenionymi producentami artykułów fotograficznych, takich jak między innymi Kodak, FujiFilm, DNP i wiele innych hurtownia Tetenal ma bardzo rozbudowaną ofertę pod względem usług i produktów. Na stronie internetowej z pewnością znaleźć można wszystkie niezbędne artykuły potrzebne do druku atramentowego oraz cyfrowego, ponieważ firma ta oferuję wiele formatów i jakości papieru każdy nawet najbardziej wymagający klient na pewno znajdzie produkt, który będzie odpowiadał jego zapotrzebowaniu. W ofercie także znaleźć można różnego rodzaju tuszę oraz chemię fotograficzną.

Oprócz artykułów do druku, na witrynie hurtowni znajdują się też produkty do czyszczenia i konserwacji sprzętów tj. drukarek, ale także same drukarki, które pochodzą od najlepszych producentów oferowane są w konkurencyjnych cenach. Sprzęt, który jest możliwy do zakupienia na pewno świetnie sprawdzi się w warunkach domowych, ale przede wszystkim również w biurach czy w rękach profesjonalnego fotografa.


Tetenal nie tylko oferuje produkty i akcesoria do obrazowania, na stronie znajdziemy również bardzo dużo ciekawych pomysłów na fotoprezenty, które w ostatnim czasie są bardzo popularne, a przede wszystkim świetnie odnajdują się jako upominek przy każdej okazji.


Dzięki temu, że hurtownia działa online możemy przejrzeć produkty oraz składać zamówienie 24 godziny na dobę. Strona hurtowni jest bardzo przejrzysta i estetyczna, dzięki czemu bardzo łatwo można znaleźć interesujące nas produkty.